čtvrtek 7. listopadu 2019

Cowspiracy – klíč k udržitelnosti kip andersen

Mladý environmentalista Kip Andersen pátrá po možnostech, jak zastavit zkázu planety. Zjistí, že šetřit vodou ve sprše, omezit jízdu autem ani třídit odpad nebude nic platné, pokud lidstvo zůstane závislé na živočišné zemědělské výrobě. Právě ta totiž produkuje enormní množství zplodin a spotřebovává. Režie Kip Andersen , Keegan Kuhn. Kip Andersen se pouští do vyprávění, jak se z něj stal takzvaný obsesivně kompulzivní environmentalista pod vlivem dokumentárního filmu Ala Gorea Nepříjemná pravda.


V jeho začátcích se jistě pozná mnoho ekologicky smýšlejících lidí. Domníval se, že svým malým dílem – jako například tříděním odpadu a. Místy s humornou nadsázkou vyzývá film k radikální změně životního stylu. Režisér Kip Andersen zde otevírá opravdu vážné a zásadní otázky pro blízkou budoucnot lidstva na této planetě.


Měl by každý vidět a mrknout do vlastního svědomí, co vlastn. Podle OSN je nejvýznamnějším znečišťovatelem planety a zároveň největším zdrojem skleníkových plynů živočišná výroba, tedy produkce masa, mléka a vajec. Nikdo o tom však nemluví. PŘEHRÁT FILM (přehrávače) Přidat do oblíbených.


Vstupenky a informace o nadcházejícím promítání. Kulturák Klub, pondělí 5. Novinky, lístky, nejnovější info, stejně jako program a vstupenky na nejlepší akce najdete na GoOut. Cowspiracy : Klíč k udržitelnosti v Bratislavě!


Přináší celou řadu znepokojujících informací, které změní způsob, jakým divák vidí. Mapuje současnou situaci velko- i malochovů a jejich dopadu na životní prostředí, což se hodí zvlášť když někdo třídí odpa šetří vodou, elektřinou a jinými zdroji, ale nedochází mu, že konzumací masa a dalších živočišných produktů jimi plýtvá. Tento tvůrce ještě nemá přidanou biografii.


První jmenovaný je současně hlavním aktérem, který v tomto filmu hraje, a který zde detailně popisuje svoji cestu životem za poznáním a pochopením toho, co nejvíce škodí našemu. Pokud někdy nemáte náladu trávit volný čas náročnými aktivitami a prostě se chcete uvelebit u televize a dívat se celý den na filmy, můžete zkusit něco, u čeho se nejen pobavíte, ale i vzděláte. Chceme o tomto destruktivním průmyslu informovat co nejvíce lidí.


Ale hlavním sdělením je lidi povzbudit v tom smyslu, že opravdu mohou životnímu prostředí pomoci, ne se jen cítit bezmocně vydaní na pospas tomu, co průmysl dělá s naší planetou,“ říká režisér Kip Andersen v rozhovoru pro web The Scavenger. Násilí vůči sobě navzájem i vůči chovaným zvířatům. Jsme skutečnými ochránci Přírody nebo jen o tom mluvíme? Režisér filmu Kip Anderson začal pátrat, co nejvíce ohrožuje naše životní prostředí. A rozhodl změnit svůj život.


Cena za nejlepší krátký populárně-vědecký film. Cenu uděluje 3-5členná porota složená z českých a zahraničních hostů z řad filmařů, film. Dalším favoritem je americký dokument Klíč k udržitelnosti , který se zabývá dopadem živočišné výroby na životní prostředí.


Autor Kip Andersen vypráví, jak mu dokumentární film Nepříjemná pravda odhalil devastující dopady agrikultury, které se podle něho daří úspěšně skrývat před veřejností. Znepokojující zpráva uvádí, že pokud nedojde k řešení, zvýší se tyto emise natolik, že samy o sobě vytlačí globální teplotu o 2°C. Vzhledem k tomu, že výsledek nebyl zcela vhodný pro interpretaci, byla provedena šikmá rotace faktorů (Direct oblimin), která docílila přimknutí se původně rozptýlených proměnných k jednomu faktoru. As a front-end developer who writes approximately 2lines of CSS every day I needed this.


Nothing in the following text is really mine (even though they said that I always added something special), it is just collected from sources which are available to everyone (not just w3schools). Je zřejmé, že inovace a partnerství jsou základními zásadami této mladé společnosti, a tak nikoho nepřekvapilo, když Tim Novikov, jeden z hlavních výrobních inženýrů firmy Local Motors, oslovil jiného průmyslového průkopníka, společnost Sandvik Coromant, s žádostí o pomoc s obráběním několika problematických míst na karosérii vozu Olli vyrobené pomocí 3D tisku. Ovo nije izražavanje stava. Sve ove fotografije bi uskoro trebalo da spadaju u istu kategoriju: obične, rutinske, mehaničke fotografije, na kojima autor gubi autorska prava. Prvenstveno zbog sadržaja.


Dodatno, zbog činjenice da su OVE fotografije izašle uz tekst. Autorska prava se automatski brišu. Dajmo, punce: Bring It On: 1.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.

Oblíbené příspěvky